Wyspa La Gomera - wycieczki i wczasy

 (1 oferta )
Sortuj wg:
Widok:
Cena:
Więcej

Wyspy Kanaryjskie to nie tylko tętniące życiem kurorty, w których impreza trwa do białego rana. Archipelag spodoba się też miłośnikom spokojnych wakacji, którzy powinni wybrać się na La Gomerę. Ta słoneczna wyspa urzeka pięknymi krajobrazami i oferuje wiele wygód, które doskonale umilą każdemu pobyt.

Malownicza La Gomera jest jedną z najmniejszych wysp archipelagu. Znajdziemy ją w jego zachodniej części, w niedalekiej odległości od Teneryfy, z którą posiada połączenie promowe. W La Gomera spotkamy kilka ciekawych kurortów, w których można spędzić niezapomniane wakacje. Do najważniejszych należą San Sebastian de la Gomera na północnym wybrzeżu oraz Alajero na południowym. Oba polecane są miłośnikom spokojnych wczasów, lokalne plaże nigdy nie są zatłoczone, za to spodobają się amatorom sportów wodnych. Podobnie jak na innych wyspach archipelagu, tutaj także popularnością cieszy się nurkowanie. Warto wybrać się na wycieczki podwodne razem z instruktorem, w których trakcie będziemy podziwiać niesamowitą rafę koralową.

Wyspa przyciąga przede wszystkim spektakularnymi krajobrazami, jej centralną część porastają gęste lasy, pełne tropikalnej, kolorowej roślinności. Są to tereny Parku Narodowego Garajonay, do którego przyjeżdżają wycieczki także z pobliskiej Teneryfy. Nic dziwnego, tamtejsze widoki zapierają dech w piersiach, znajdziemy tam też endemiczne gatunki zwierząt. Na północy wyspy można obserwować interesujące formacje skalne nazywane Los Organos, ponieważ ich kształt przypomina kościelne organy.

wczasy w Hotel Jardin Tecina, La Gomera, La Palma i El Hierro, La Gomera, Wyspy Kanaryjskie
Hotel Jardin Tecina

La Gomera, La Palma i El Hierro, La Gomera, Wyspy KanaryjskieHotel Jardin Tecina (La Gomera, La Palma i El Hierro, La Gomera)

  • BB - Śniadanie
  • Poznań
  • Itaka & Gala
cena za 1 osobę:-31%4 249 zł 2 919 zł
Szczegóły
Hotel Jardin Tecina
POLECANA OFERTA
cena za 1 osobę:-31%4 249 zł2 919 zł

Hotel Jardin Tecina (La Gomera, La Palma i El Hierro, La Gomera)

  • BB - Śniadanie
  • Poznań
  • Itaka & Gala
Szczegóły